Haber

Burcu Kara: Uyuyamamaktan hasta olacağım

Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz haftalarda meydana gelen iki deprem 10 ili etkiledi. ‘Yüzyılın felaketi’ olarak nitelendirilen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler nedeniyle binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Hatay’da dün gece enkaz arama çalışmalarının sürdürüldüğü afet bölgesinde iki deprem daha meydana geldi.

Ünlü oyuncu Burcu Kara depremlerin ardından sosyal medyada bir paylaşım yaptı.

İkinci bebeğini yeni dünyaya getiren Kara, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Bencil hissediyorum”

“Bu acıya yakalanalı iki hafta oldu. Dün gece ona bir acı daha eklendi. Daha da beter olacağını bile bile izlemekten, dinlemekten, okumaktan vazgeçilemez insan. Bebek ve Ali için. .. Ama bir saat bakmazsam vicdanım var dayanamam orada olmakla bir işe yarayacak gibiyim bakmazsam bencil ve katı yürekli hissetmek.

“Toprak bana iyi davrandı”

Bize yakışsın diye hafta sonu için çiçek aldık. Sabah onları ektim, konuştum ve sevdim. Sonra toprakta başka şeyler gördüğümü fark ettim. Yani bana en çok yeten şey, toprağa dokunmak bile gözümün önünde olanı, aklımda olanı bir an bile unutturamıyor bana. İşimiz çok zor. Hepimiz bu acıyı farklı şekillerde yaşıyoruz. Bölüm çok kötü. Pisliklerin, yalancıların ve fırsatçıların ortasında insan acısını bile hissedemez. Allah kalbi ve vicdanı temiz olan herkesin yardımcısı olsun. Hepimize şifa ve hikmet versin”

altinozuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu